Zaznacz stronę

Kontakt

F.A.Q.

Czy warto montować folie okienne?

Folie okienne to synonim wygody i estetyki, stanowiąc jednocześnie innowacyjne rozwiązanie dla budownictwa i architektury. Łączą w sobie wiele zalet, pozwalając nie tylko na zapewnienie wrażeń estetycznych i komfortu, ale są również gwarantem bezpieczeństwa oraz pozwalają na redukcję kosztów związanych z ogrzewaniem czy klimatyzacją.

Dlaczego ważna jest reklama wizualna?

Stare powiedzenie, że reklama jest dźwignią handlu cały czas jest aktualne. Zmienia się jedynie forma prezentowania produktów i usług. Ponieważ czas nie stoi w miejscu, również i reklamy w prasie i telewizji nie są wystarczające. By zaistnieć w świadomości klientów niezbędna może okazać się reklama wizualna, która trafia do znacznie szerszego grona odbiorców, także podświadomie. Wielkoformatowe reklamy w formie plakatów, bilboardów, podświetlanych kasetonów, szyldów czy przyklejane na oknach sklepów i biurowców, są zauważalne dla każdego przechodnia. Popularnością cieszy się także wizualna reklama mobilna – umieszczana na pojazdach, której także nie sposób nie zauważyć.

Jakie banery wykonujemy?

Druk banerów wykonujemy dla Państwa w dogodnych dla Państwa formacie na dwóćh materiałach – zależnych od Państwa potrzeb.

Państwa banery dodatkowo mogą być uzupełnione o oczka oraz zgrzane na krawędziach.

Szyldy kasetony co muszęwiedzieć?

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór kasetonów reklamowych. Począwszy od prostych kasetonów z profili aluminiowych, po kasetony z dibondu. W większości kasetony wykonywane są jako kasetony podświetlane. Istnieje możliwość montowania w nich wyłączników zmierzchowych, lub czasowych. Kasetony reklamowe mogą być wyprodukowane w wersji odstającej lub przylegające do ściany. Przy kasetonach wykonanych z profili aluminiowych istnieje możliwość lakierowania ich na określony kolor. Wystrój graficzny może być wykonany z folii samoprzylepnej lub z grafiki przestrzennej wyciętej z pleksi lub PCV.